En Sorunsuz Lazer Markalama Adresi

Lazer teknolojisi kullanılmak sureti ile alüminyum, plastik, metal, deri, ahşap ve daha birçok materyale, görselliği kesinlik ile bozulmayacak şekilde desen, yazı, logo gibi bilgilerin yüksek hızlar ile ve hassasiyetli bir şekilde yazılması işlemi, lazer markalama olarak ifade edilmektedir.

Birçok materyal üzerinde markalama işlemi yüksek kalitelerde ve hızla yapılmaktadır. Ayrıca sessiz uygulamaları ile dikkat çeken bir markalama sistemi olarak bilinmektedir. Her çeşit harf, sembol, rakam, logo, barkod ve 2d ile 3d kodlama gibi işlemler, lazer markalama sayesinde kolaylık ile yapılmaktadır. 5 mikron çözünürlük, medikal sektöründe tercih edilmesinin en büyük nedenidir.

Özellik ile otomotiv, elektrik, elektronik, hava ve uzay sanayi, kilit ve anahtarlar, metalurji, nükleer, madencilik, savunma ve askeri alanlar, mekanik sistemler, lazer markalama yönteminin tercih edildiği alanlardır. Burada yapılan uygulamalarda kalitenin üst seviyelerde olması, hassas markalama işleminin gerçekleştirilmesi ve uygulamanın yüksek hızlarda yerine getirilmesi, ayrıca işletme maliyetlerinin düşerek verimin arttırılması, markalama sisteminin tercih edilmesine neden olmaktadır.

Comments (0)
Info
Category:
Created:
Updated: