Kaliteli Cit Panel Firmasi

Birçok çit sistemine oranla hesaplandığında panel çitlerin montaj aşaması hem çok daha kısa sürmekte hem de aynı oranda zahmetsiz olabilmektedir. Montajın süresini ise etkileyin bazı önemli belli başlı faktörler vardır. Montaj ekibi içerisinde kaç kişinin yer aldığı bu sorunun cevabına ulaşmamız için ilk en önemli kriter olarak görülmektedir. Bazı montaj ekipleri iki kişi çalışırken bazıları 4, 6 veya 8 kişiden oluşan ekipler ile bu işe girişebilmektedir.

İkinci en önemli kriter ise panel çit sisteminin uygulanacağı alanın zemin yapısı ve yüzeyin düzlük ile eğrilik durumudur. Tahmin edersiniz ki, düz bir zemin üzerine çit sistemlerinin uygulanması çok daha kolay olurken daha engebeli ve zor bir zeminde montaj işleminin süresi doğal olarak uzayabilmektedir.

Tabii son olarak bir de montaj işini üstlenecek olan kişilerin bu iş üzerindeki tecrübeleri en önemli kriteri oluşturuyor. İyi bir ekip ile çalışıldığı varsayılırsa ve düz bir zemin alanı üzerinde bu ekibin çalıştığı hesaba katılırsa bir gün içerisinde ortalama olarak 100m uzunluğundaki alana panel çit sisteminin montaj işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Comments (0)
Info
Category:
Created:
Updated: