Feed Item

Saatler yalnızca bize zamanın akşını gösteren ve bizi her an zamandan haberdar eden ürünler değil, aynı zamanda en önemli de aksesuarlarımızdır. Diğer birçok aksesuarın aksine saatin yerini doldurabilecek çok az aksesuar bulunur. Son zamanlarda çıkan bilekli saat gibi ürünler de öyle ki bu durumu kanıtlar niteliktedir. Peki, saat seçimi nasıl yapılmalı ve saat seçerken nelere öncelik vermeliyiz?

Aksesuar olarak saat satın alma gibi bir düşünceniz varsa çok yüksek meblağlar ile saat alma yönelmenize aslında hiçte gerek yok denebilir. Replika saat modelleri artık çok kaliteli olabiliyor ve orijinali görünümünde size yıllarca hizmet edebiliyor. imitasyon saatlerde durum böyleyken bütçeniz yoksa pahalı saat arayışını hemen kesmeyi denemelisiniz.

Bir diğer önemli detay ise giyim tarzınızın daha çok hangi tarza tekabül ettiğidir. Spor tarz giyiniyorsanız kolunuza takacağınız klasik görünümlü bir saat sürekli olarak “Ben buradayım!” haykırışları ile kolunuzdan insanları selamlayacaktır. Bu manzarayı yaşamak istemeyenlerdenseniz doğru bir saat seçimi için daima giyim tarzınızı da göz önünde bulundurmalısınız.